Sıkça Sorulan Sorular

NSF Belgesi, Gıda ve su ürünlerinde hijyenik koşullarının sağlandığını gösteren ve dünyanın neredeyse tamamında geçerli olan bir sertfikasyondur. WQA Altın Mühürü, Su arıtma ürünlerinin performansını doğrulayan bir sertifikasyondur. Bu sertifikasyon, su arıtma sistemlerinin belirli performans kriterlerini karşıladığını ve test edildiğini gösterir.
Suya sertliğini veren maddeleri arıtarak kireci önler. 
Bir filtre seçerken filtrenin gözenek genişlikleri dahi su arıtma cihazınızın verimliliğini etkileyecektir. Bundan dolayı su arıtma cihazında filtre en önemli konudur. Su arıtmada en başarılı filtreler arasında ilk sıralarda yer alan membran filtreler küçük gözenekli yapısı sayesinde yüksek verimlilik sağlar.
Ters osmoz teknolojisine sahip sağlıklı su arıtma cihazları aracılığı ile elde edilen suyun son derece sağlıklı . Ağır metallerden, zararlı mikroorganizmalardan ve partiküllerden arındırılarak içime hazır hâle getirilen arıtma suları güvenle tüketiliyor.
Su arıtma cihazı kullanmak, hazır içme suyu tüketimine kıyasla çok daha çevreci bir yöntemdir. 4 litre temiz içme suyu için yaklaşık 8 litre atık su kullanılıyor.
Türkiyenin her noktasına güvenli teslimat ve kurulum yapan altyapımız vardır.

 

  • EA WATER Arıtma Cihazları  KLOR, AĞIR METALLER, KİREÇ, KÖTÜ KOKU ve TAT  gibi zararlı maddeleri filtreler. pH seviyesini iyileştirerek sağlıklı su içmenizi sağlar.

 

  • EA WATER Filtre bakım zamanları senelik olarak yapılmaktadır. İlk yıl ön dörtlü filtre değişimi sağlanır.İkinci membran dahil tam takım bakımı yapılmaktadır. Bu Periyotlar Cihazın türüne ve kullanımına bağlı olarak değişir.Yazlık Bölgelerde, Kuyu Suyu, Şebeke Suyunun  Temiz Olmadığı Bölgelerde bakım zamanları değişiklik göstermektedir. 
Yükleniyor...